Mapa stránek    |    Přihlášení    |    Dotazy

BERGEN Master Line Plus - trvalá záruka skvělého pohodlí

 


Bergen Master Line Plus je nejvýkonnější řadou závěsných kotlů na trhu, dostupných ve čtyřech výkonnostních verzích: 45, 65, 90 a konečně 115 kW. Ultimativní komfort pro uživatele nabízí kombinace Bergen Master Line Plus 45 s externím bojlerem, který zajistí vždy dostupnou bohatou zásobu teplé vody pro napuštění velké vany nebo současné čerpání teplé vody na více místech najednou.

Extrémně odolný kotel s modulací výkonu od 18% a vysokou účinností s důrazem na malý formát. Všechna výkonnostní provedení mají stejné, velmi kompaktní rozměry – 75 cm výšku, 50 cm šířku a 50 cm hloubku. Vzhledem k jeho malé hmotnosti a téměř bezhlučnému provozu lze velmi snadno nalézt odpovídající místo vhodné k jeho montáži.

 

Snadný servis

Kotel musí v tichosti a správně pracovat, to od něj očekáváte. Bergen Master Line Plus má malé nároky na údržbu a případné požadavky hlásí sám např. pomocí regulace iC200. Kotel je vybaven vnitřním osvětlením s LED diodami, servisní technik pak při periodické prohlídce dobře vidí i na méně osvětlených místech instalace a při práci se může bezchybně orientovat.

 

 

           ErP sipka_A.jpg

Quinta_PRO_mala.jpg

 

 

Údržba – žádný problém!

Protože při vývoji a výrobě kotlů Master Line byla použita vyspělá technologie, zatěžují kotle okolní životní prostředí jen velmi málo. Proto se kotle také méně zanáší a jejich údržba je prostě dílem okamžiku!


              cover_Erp_Silver_Plus.jpg cover_produktovy_list.jpg   
Informace a pohodlí

Bergen Master Line Plus má vestavěný LCD-displej s modrým podsvícením, na kterém lze kromě jiného odečítat tlak vody v systému a servisní hlášení. Kotel je vybaven rozhraním OpenTherm Smart Power, které zajistí vedle komunikace současně napájení pro bezbateriový provoz externí regulace např. iC200. Tato regulace může zobrazovat také diagnostická hlášení (např. dopuštění vody nebo pravidelnou údržbu) přímo u Vás. Již žádné kontroly přímo u kotle.

 
  
Stáhnout Stáhnout Stáhnout Stáhnout Stáhnout

Created by imagineo.cz s.r.o. imagineo.cz s.r.o.